fbpx
MENU

Poznajmy się

Cześć :) Jestem Konrad i jestem fotografem ślubnym.

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony.

Moje nazwisko – Poświata - oznacza rodzaj zjawiska świetlnego a fotografia to właśnie rejestrowanie światła. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem dźwięk wyzwalanej migawki zorientowałem się dlaczego tak pasuje do mnie.

Jestem z Olsztyna ale fotografuję ślubny w całej Polsce. Mam szczęście ponieważ na Warmii i Mazurach mamy piękne plenery do zdjęć ślubnych i często zapraszam swoje Pary z Warszawy, Gdańska, Gdyni i innych miejsc w Polsce właśnie tutaj na sesje ślubne.

Do czego dążę robiąc Wam zdjęcia?

Staram poznać się Was tak tylko jak się da. Obserwuję, uczę się waszych naturalnych gestów, nawyków i spontanicznych reakcji. Wychwytując to robię zdjęcia autentyczne, spontaniczne i niepowtarzalne. Naturalność na zdjęciach w Waszym wydaniu to mój cel w fotografii ślubnej.

Prywatnie jestem Mężem cudownej Wioli, mam szczęście być ojcem wspaniałych bliźniąt: Leosia i Nadii i posiadaczem niesamowitego pieska Chihuahua: Molly.

Poprzez pracę fotografa ślubnego dzielę się radością, którą daje fotografia.
Zatrzymuję w kadrze Wasze najważniejsze momenty. Lubię patrzeć jak oglądacie fotografie ślubne i widzieć jak przeżywacie emocje na nowo!

Zdjęcia to emocje. Emocje czynią nas ludźmi.
Zdjęcia to obrazy wspomnień a tylko ich nikt nie jest w stanie nam odebrać.

Emocje zostają z nami na zawsze, są bezcenne, dlatego warto o nie dbać, spełniać marzenia i wierzyć, że cokolwiek nasza wyobraźnia jest w stanie wykreować, to możemy to osiągnąć.

Ja w to uwierzyłem i rzuciłem pracę w korporacji. Zaryzykowałem i postawiłem wszystko na spełnienie marzenia bycia zawodowym fotografem. Było warto. Poznałem dzięki temu wspaniałych ludzi, piękne miejsca i doświadczyłem niesamowitych momentów.

Tobie też życzę spełnienia marzeń i odwagi w realizacji.

Konrad Poświata – Twój Fotograf Ślubny

H

Historie Ślubne

Zobacz przepiękne śluby i sesje moich klientów!

Schowaj MENU