fbpx
MENU

Ola i Paweł - Przepiękny Ślub w plenerze - Folwark Łękuk

M

Moja historia z Olą i Pawłem zaczęła się troszeczkę od końca. Pierwsze zdjęcia do ich galerii zrobiłem podczas sesji ślubnej w plenerze. Połączyliśmy ją z luźniejszą sesją narzeczeńską.

Powód? Po prostu po ślubie śpieszyli się z wyjazdem. Efekty zobaczycie na samym końcu tej relacji. Zdjęcia zrobiliśmy na terenie Hotel Im Park w Jędrychowie. Piękny XVIII-wieczny dworek otoczony parkiem położony nad jeziorem.

Przenieśmy się szybko do dnia ślubu. Cała akcja rozgrywała się w malowniczym Folwarku Łękuk. Jeszcze narzeczeni postawili na komfort organizacji w obrębie jednego obiektu, o którym za chwilę.
Przygotowania , ślub cywilny na zalesionym wzgórzu pod wielkim drzewem i zabawa weselna w sali z tarasem i widokiem na jezioro… Brzmi jak bajka? Było bajecznie.

Wracając do Folwarku, opowiedziałem już o korzyściach dla Pary a, teraz opowiem o korzyściach dla fotografa i samych zdjęć ?
To był mój pierwszy ślub, jaki fotografowałem w tym miejscu i od razu stało się jednym z moich ulubionych miejsc na ślub dla Moich Par.
Piękny budynek, spa, restauracja, zadbany teren, zieleń dookoła, zadrzewiony park, jezioro i świetna baza noclegowa. Dosłownie wszystko, czego potrzeba dla par młodych.

Oczywiście namówiłem Olę i Pawła na krótką sesję na terenie ośrodka w dniu ślubu.
Tyle ode mnie teraz czas na zdjęcia ze ślubu ?

P

Pozostałe Historie

Let's get started - I can't wait to meet you!

Schowaj MENU